قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی طرح واره:

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب سایت فروشگاه وب سایت طرح واره و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاهاینترنتی طرح واره  از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق های قبلی محسوب می شود.
قوانین عمومی :
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های فروشگاه وب سایت طرح واره منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ها و خدمات فروشگاه وب طرح واره نویس تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمرشما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه وب سایت طرح واره اقدام نماید .

ارتباطات الکترونیکی :

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه وب سایت طرح وارهاستفاده می کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می کنید و یا به فروشگاه وب سایت طرح واره ایمیل می زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه ها باشد، شما موافقت می کنید که فروشگاه وب سایت طرح واره به صورت الکترونیکی )از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه (به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها و خدمات امکان دارد فروشگاه وبسایت طرح واره برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.
در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک ها نداشته باشند .می توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه وب سایت طرح واره را در پروفایل خود لغو کنند.
توجه داشته باشید که ۵۰۰۰۴۵۰۵۰۰۳۲۳۰ تنها شماره ای است که فروشگاه وبسایت طرح واره از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک )اس ام اس( ارسال می کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه وب سایت طرح واره ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه اینترنتی طرح واره است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به آدرس ایمیل tarhvareha@gmail.com اطلاع دهید.

سیاست های رعایت حریم شخصی :
فروشگاه وب سایت طرح واره به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می کند. فروشگاه وب طرح واره شما متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه وب سایت طرح واره ،شمارضایتخودرا ازاین سیاست نشان می دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک ازخدمات فروشگاه وب سایت طرح واره و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس درانحصارفروشگاه وب سایت طرح واره است و هرگونه استفاده بدونکسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه وب سایت کسب و کارشما محفوظ می دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش :
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می شوند.
فروشگاه اینترنتی وب سایت طرح واره به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می دهد ولیکن از ساعت ۹ صبح الی ۱۷بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات تماس با شماره ۰۲۱۶۶۱۲۳۶۷۶میباشد .
کلیه سفارش های ثبت شده در سایت فروشگاه وب سایت طرح واره به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، درصف پردازش قرار می گیرند فروشگاه اینترنتی وب سایت طرح واره همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه وب سایت طرح واره به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه وب سایت طرح واره محفوظ است و یا مشتری می تواند به جای کالای به اتمام رسیده محصول دیگری را جایگزین کند
فروشگاه وب سایت طرح واره مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش های ثبت شده قبل از توقف سفارش گیری، پردازش و ارسال می شود.حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمامموجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه وب سایت طرح واره محفوظ است.