چگونه نیمه گمشده خود را پیدا کنیم؟

865

برخی فکر میکنند نیمه گمشده وجود دارد. برخی هم این را خزعبلات عاشقانه میدانند. اما واقعیت چیست؟

واقعیت این است که این فرد گمشده از لحاظ معنایی وجود ندارد. چراکه تمام انسان های روی زمین خاص آفریده شده اند. اما افرادی هستند که بسیار باهم مطابقت دارند. اینها انتخاب مناسبی برای ازدواج باهم هستند. یعنی برای هر فردی نیمه گمشده در دنیا وجود دارد. این نیمه، یک نفر هم نیست و میتواند چندین نفر باشد. تنها کاری که باید کرد این است که یکی از آنها را پیدا کرد.

حتماً همه فکر می‌کنند که پیدا کردن نیمه گمشده کار سختی است و حتی نشدنی. همچنین کسی نمی‌داند که چطور می‌تواند تشخیص دهد که نیمه گمشده او کیست. در این مقاله و چند مقاله دیگر، کمک میکنیم تا بتوانید نیمه گمشده را تشخیص دهید.

نیمه گمشده

نیمه گمشده کیست؟

منظور از این مفهوم، آن شخص خیالی نیست که تمام معیار ها و خواسته های ما را دارد. او کسی نیست که با ما مطابقت کامل داشته باشد. همانطور که گفته شد هیچ فردی نیست که دقیقاً چیزی که ما میخواهیم باشد. اما افردی هستند که بسیار به ما نزدیک هستند.

منظور از نیمه گمشده فردی است که از نظر روحی بتواند ارتباط عمیق تری با فرد برقرار کند.

همه در زندگی خود دوستان زیادی دارند و با افراد زیادی در ارتباط هستند. اما فقط با یک یا دو نفر از آنها ارتباط بیشتری دارد. یعنی فقط چند نفر دوست صمیمی دارد. حتماً شماهم این تجربه را در زندگی دارید. این به این معنی است که آنها با شما ارتباط روحی عمیق تری برقرار کرده اند و به معیار های فکری شما نزدیک تر هستند. فرد مد نظر برای رابطه عاطفی هم دقیقاً چنین شخصی است.

مواردی که اینجا مطرح میکنیم، اگر در طرفین رابطه همزمان وجود داشته باشد میتوان گفت که همان رابطه رویایی است که هردو دنبال آن هستند.

نشانه های نیمه گمشده

با این نشانه ها راحت تر میتوانید نیمه گمشده خود را پیدا کنید:

 

همدیگر را انتخاب می کنند

 

وقتی قرار است کاری را انجام دهید، اولین کسی که دوست دارید در کنار شما باشد کیست؟ کسی که میخواهید با هم آن کار را انجام دهید. او کسی است که نیمه گمشده شماست.

البته اینطور نیست که در همه کار ها او باید کنار شما باشد. اما شما دوست دارید که اگر قرار باشد کسی در کنار شما باشد تا کارتان را انجام دهید، او همسرتان باشد. پس او نیمه گمشده شماست. فرض کنید می خواهید یک پروژه ای را شروع به طراحی کنید. در این حالت علاقه دارید که همسرتان کنارتان باشد و از او نظر بخواهید و ایده های او را در این زمینه نیز بشنوید.

در سری مقالات بعدی سایت طرحواره نشانه های بیشتری از این موضوع خواهیم گفت. با دقت به این نشانه ها میتوانید فرد مورد نظر خود را پیدا کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.