پیش نیازهای عاشقانه ۹

8

پیش نیازهای عاشقانه ۹

پیش نیازهای عاشقانه 9

 

پیش نیازهای عاشقانه ۹: در مجموعه مقالات پیش نیازهای عاشقانه به بررسی راهکارها و رفتارهایی که قبل از شروع یک رابطه عاشقانه باید به آن ها توجه کنیم می پردازیم. البته این پیش نیازها لزوما برای قبل از شروع نمی باشد بلکه در حین رابطه هم باید به آن ها توجه کرد و پایبند بود.

این مقاله نهمین سری از سری مقالات پیش نیازهای عاشقانه می باشد که با هم بررسی خواهیم کرد.

آمادگی پذیرش علایق فرد دیگری را در زندگی خود دارید؟

پیش نیازهای عاشقانه 9

وقتی که شما یک رابطه ای را شروع می کنید، با فردی آشنا می شوید که دنیای دیگری برای خود دارد؛ علایق و نیاز ها و خصوصیات شخصیتی و فکری و روحی متفاوتی از شما دارد.

به طور کلی از دنیایی دیگر و با ویژگی های دیگری نسبت به شما می باشد و باید با او زندگی کنید و سازگار شوید. بنابراین باید بتوانید علایق و رفتار های فرد دیگری را بپذیرید.

در زمان های قدیم از جملات و داستان هایی استفاده می شد که امروزه تبدیل به ضرب المثل شده اند، جملاتی همچون:

من و تو باید ما بشویم یا من و تو یک روح هستیم در دو بدن! این ضرب المثل ها به درد همان داستان ها و قصه ها می خورند.

پیش نیازهای عاشقانه 9

در دنیای واقعی این صحبت ها نه تنها مفید نیستند بلکه می توانند یک رابطه را به نابودی بکشانند. وقتی در یک رابطه فردیت خود را به نفع رابطه کنار بگذاید نه تنها به نفع رابطه نیست بلکه ممکن است بعد از مدتی نارضایتی ها از رابطه شروع شود و اختلاف ها به شکل شدید تر وعمیق تری خودشان را نشان دهند.

البته این حرف من به این معنی نیست که از خودگذشتگی نداشته باشیم و یکدندگی کنیم در رابطه، بلکه منظور من این است که خودتان را فراموش نکنید و حتی اجازه ندهید که فرد مقابلتان هم خودش را فراموش کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.