پیش نیازهای عاشقانه ۱۴

16

پیش نیازهای عاشقانه ۱۴

پیش نیازهای عاشقانه 14

در مجموعه مقالات پیش نیازهای عاشقانه به بررسی راهکارها و رفتارهایی که قبل از شروع یک رابطه عاشقانه باید به آن ها توجه کنیم می پردازیم. البته این پیش نیازها لزوما برای قبل از شروع نمی باشد بلکه در حین رابطه هم باید به آن ها توجه کرد و پایبند بود.

این مقاله چهاردهم از سری مقالات پیش نیازهای عاشقانه می باشد که با هم بررسی خواهیم کرد.

گذشته خودتان را بپذیرید:

هر کسی در زندگی خود گذشته ای دارد که یا خوب است یا بد و فردی که در شروع یک رابطه با او هستید باید گذشته شما را به نحوی که هست بپذیرد.

اما قبل از اینکه بخواهید وارد یک رابطه عاطفی و عاشقانه بشوید باید خودتان گذشته خودتان را بپذیرید و با آن کنار بیایید. در واقع شما ابتدا باید مسائل گذشته خودتان را برای خودتان حل کنید و تمام اتفاقات خوب یا بد را کنار بگذارید تا بتوانید وارد یک رابطه جدید بشوید.

فرض کنید شما در گذشته یک رابطه ای داشته اید که به هر دلیلی تمام شده است در مرحله اول باید خودتان تمام شدن آن رابطه را بپذیرید و سپس آن را کنار بگذارید و بعد از آن یک رابطه جدید را آغاز نمایید.پیش نیازهای عاشقانه 14

اگر هنوز با خودتان کنار نیامده اید و نسبت به اتفاقات گذشته غمگین یا عصبانی هستید و نمی دانید که چه چیزی را واقعا می خواهید، بهتر است که وارد یک رابطه جدید نشوید و کمی صبر کنید تا مسائل گذشته را برای خود حل کنید و سپس رابطه جدید را شروع نمایید.

اگر رابطه گذشته شما برایتان دردسر ساز شده و باعث ناراحتی شما شده است ممکن است که طرحواره ها یا همان تله های شخصیتی شما را فعال و بیدار کرده باشد که می توانید از طریق لینک زیر تست طرحواره ها را انجام دهید و برای من ارسال کنید تا به کمک هم آن ها را برطرف کنیم.

تست طرحواره

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.