پیش نیازهای عاشقانه ۱۳

17

پیش نیازهای عاشقانه ۱۳

پیش نیازهای عاشقانه 13

پیش نیازهای عاشقانه ۱۳: در مجموعه مقالات پیش نیازهای عاشقانه به بررسی راهکارها و رفتارهایی که قبل از شروع یک رابطه عاشقانه باید به آن ها توجه کنیم می پردازیم. البته این پیش نیازها لزوما برای قبل از شروع نمی باشد بلکه در حین رابطه هم باید به آن ها توجه کرد و پایبند بود.

این مقاله سیزدهم از سری مقالات پیش نیازهای عاشقانه می باشد که با هم بررسی خواهیم کرد.

آمادگی به اشتراک گذاشتن زندگی خصوصیتان را دارید؟

پیش نیازهای عاشقانه 13

 

وقتی که با شخصی ارتباط عاطفی و عاشقانه برقرار می کنید، یعنی شما با دوستان، آشنایان، خانواده و تمامی ارتباط های آن فرد ارتباط برقرار کرده اید و همینطور آن فرد نیز با همه اطرافیان شما ارتباط برقرار می کند.

به عنوان مثال زمانی که شما وارد یک رابطه ای می شوید نا خودآگاه با دوستان طرف مقابلتان هم آشنا می شوید و ممکن است که حتی با هم بیرون بروید و اینکه با خانواده فرد مقابلتان آشنا می شوید و به مهمانی آن ها می روید و آن ها را به مهمانی دعوت می کند و همینطور طرف مقابلتان با دوستان و خانواده شما در ارتباط است.

بنابراین مهم است که آمادگی لازم برای وارد شدن فرد دیگری به زندگی روزمره خود را داشته باشید و حتی ممکن است ایشان بخواهد اظهار نظر هم بکند.

پیش نیازهای عاشقانه 13

البته این اتفاق بدین معنی نیست که حریم خصوصی از بین می رود، بلکه هر شخصی در هر جایگاهی که باشد باز یک حریم خصوصی برای خودش دارد و به آن نیاز دارد.

اما ایجاد یک ارتباط عاطفی و عاشقانه شبیه یک پل می باشد بین دو خانواده و شاید حتی بین دو فرهنگ مختلف. اما باید به این موضوع توجه کنیم که این رابطه قرار است پل باشد نه یک دیوار و اگر بجای این پل به دنبال ساخت دیوار باشید باید در انتظار اتفاقات ناگواری در این رابطه نیز باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.