پیش نیازهای عاشقانه ۱۲

14

پیش نیازهای عاشقانه ۱۲

پیش نیازهای عاشقانه 12

 

در مجموعه مقالات پیش نیازهای عاشقانه به بررسی راهکارها و رفتارهایی که قبل از شروع یک رابطه عاشقانه باید به آن ها توجه کنیم می پردازیم. البته این پیش نیازها لزوما برای قبل از شروع نمی باشد بلکه در حین رابطه هم باید به آن ها توجه کرد و پایبند بود.

این مقاله دوازدهم از سری مقالات پیش نیازهای عاشقانه می باشد که با هم بررسی خواهیم کرد.

در دوران مجردی احساس خوشحالی و شادی می کنید؟

 

پیش نیازهای عاشقانه 12

 

اگر شما در دوران مجردی و تنهایی احساس شادی و خوشحالی نمی کنید و از زندگی خودتان لذت نمی برید احتمالا با ایجاد یک رابطه عاطفی و عاشقانه نیز اتفاق خاصی رخ نخواهد داد.

به عنوان مثال اگر شما با دوستان خود به پارک یا مکان سرگمی می روید تا تفریح کنید اما در آن موقع حس خوشحالی و شادی ندارید فکر نکنید که با ازدواج کردن و ایجاد رابطه جدید این شادی و خوشحالی به وجود می آید.

خوشحالی واقعی چیزی است که در درون ما اتفاق می افتد و افراد بیرونی لزوما نمی توانند شما را شاد کنند، اگر شما هم از آن دسته از افراد هستید که اتفاقات و مسائل مختلف نمی تواند شما را شاد و خوشحال کند احتمالا گرفتار طرحواره ها یا همان تله های شخصیتی شده اید.

برای اینکه بدانید در گیر کدام طرحواره ها هستید و راه رهایی از آن ها چیست ابتدا از طریق لینک زیر آزمون طرحواره ها را انجام دهید و سپس برای من بفرستید تا با مشاوره و کمک هم بتوانید از دست آن ها رها شوید تا در نتیجه آن فردی شادمان و خوشحال باشید.

پیش نیازهای عاشقانه 12

 

تست طرحواره

و اما اگر در دوران تنهایی و مجردی به اندازه کافی نیرومند هستید تا با مشکلات و سختی های زندگی کنار بیایید و از زندگیتان لذت ببرید، احتمالا با برقراری یک رابطه جدید نیز می توانید از پس مسائل بر بیایید و زندگی شادتر و بهتری داشته باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.