پیش نیازهای عاشقانه ۱۱

18

پیش نیازهای عاشقانه ۱۱

پیش نیازهای عاشقانه 11

پیش نیازهای عاشقانه ۱۱: در مجموعه مقالات پیش نیازهای عاشقانه به بررسی راهکارها و رفتارهایی که قبل از شروع یک رابطه عاشقانه باید به آن ها توجه کنیم می پردازیم. البته این پیش نیازها لزوما برای قبل از شروع نمی باشد بلکه در حین رابطه هم باید به آن ها توجه کرد و پایبند بود.

این مقاله یازدهیمن سری از سری مقالات پیش نیازهای عاشقانه می باشد که با هم بررسی خواهیم کرد.

نیمه گمشده ای وجود ندارد:

پیش نیازهای عاشقانه 11

شما همین حالا و با تمام ویژگی هایی که دارید کامل هستید. اینکه شما چه کسی هستید را بدانید، کافی است برای اینکه شما را با همین ویژگی های درونیتان به کمال و رشد برساند، بدون حضور و تاثیر فرد دیگری در زندگیتان.

اگر فکر می کنید با ایجاد یک رابطه با نیمه گمشدتان می توانید کامل شوید باید بگویم در اشتباه هستید. هیچکس این توانایی را ندارد که شما را کامل کند. البته این صحبت من به این معنی نیست که وجود یک نفر دیگر در زندگی شما هیچ تاثیری ندارد و نمی تواند در رشد شما سهیم باشد بلکه منظور من این است که با وجود یک نفر در زندگی شما لزوما به رشد و کمال نمی رسید بلکه باید خودتان را کامل بشناسید و برای رشد فکری و کمال خود تلاش کنید.

به بیان دیگر شما نیاز به کسی ندارید تا کامل شوید بلکه نیاز به شخصی دارید که شما را کامل بپذیرد و درک کند و شما نیز او را درک کنید و بپذیرید.

پیش نیازهای عاشقانه 11

 

بنابراین قبل از برقراری یک رابطه عاطفی و عاشفانه، حتما به سراغ خودشناسی بروید و خودتان را کامل بشناسید. یکی از مهمترین راه ها برای خودشناسی، شناخت طرحواره ها یا تله های شخصیتی می باشد که شما می توانید از طریق لینک زیر پرسشنامه طرحواره ها را پرکنید و برای من ارسال کنید تا نتیجه ی آن را باهم بررسی کنیم.

تست طرحواره

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.