نیمه گمشدتان را پیدا کنید 8

نیمه گمشدتان را پیدا کنید ۸

نیمه گمشدتان را پیدا کنید 8

نیمه گمشدتان را پیدا کنید ۸: در مقاله اول در رابطه با اینکه منظورمان دقیقا از نیمه گمشده چیست صحبت کردیم و در ادامه به موضوع دیگری از سری مقالات “نیمه گمشده” می پردازیم.

راه شاد کردن هم را بلد هستید:

نیمه گمشدتان را پیدا کنید 8

اگر یک ازدواج با خوشی و شادی همراه نباشد، چرا اصلا اتفاق می افتد؟! همه انسان ها کارهایی می کنند تا زندگی شاد و لذت بخشی داشته باشند. انسان ها ازدواج می کنند تا یک رابطه عاشقانه و عاطفی همراه با لذت و خوشحالی را تجربه کنند.

معمولا ابتدای آشنایی دو نفر باهم بسیار لحظات شاد و خوشحالی دارند و همیشه دلشان می خواهد که باهم باشند و این خوشی را برای تمام عمر داشته باشند.

اما همیشه اتفاقاتی می افتد که باعث ناراحتی هر دو نفر می شود. این اتفاقات ممکن است  بخاطر یک اختلاف سلیقه بین دو نفر باشد و یا بخاطر یک اتفاق بیرونی رخ دهد. هنر زوج این است که بتوانند ناراحتی ها را برطرف کنند و سختی های پیش رو را برای هم آسان تر کنند.

باید بتوانند غم ها و ناراحتی هایی که ممکن است به هر دلیل پیش بیاید را از هم دور کنند. و باید قلق شاد کردن و خوشحال کردن همدیگر را بلد باشند.

نیمه گمشدتان را پیدا کنید 8

دو نفر که با هم زندگی می کنند باید بتوانند در شرایط سخت و ناراحت کننده به یکدیگر امید دهند و خوشی هایی را برای هم به وجود بیاورند تا مسیر پیش رو برای هر دویشان هموارتر شود.

فرض کنید یکی از زوجین در امتحانی نمره قبولی را نگرفته باشد و از این بابت ناراحت باشد، طرف مقابل او باید این توانایی را داشته باشد که بتواند همسر خود را بخنداند.

برای شاد کردن هر فردی باید به روش خاصی عمل کرد و بر اساس قلق آن فرد او را شاد کرد. دو نفر که قرار است باهم زندگی کنند باید قلق همدیگر را بدانند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *