نیمه گمشدتان را پیدا کنید 6

14

نیمه گمشدتان را پیدا کنید 6

نیمه گمشدتان را پیدا کنید 6

نیمه گمشدتان را پیدا کنید 6: در مقاله اول در رابطه با اینکه منظورمان دقیقا از نیمه گمشده چیست صحبت کردیم و در ادامه به موضوع دیگری از سری مقالات “نیمه گمشده” می پردازیم.

احترام به منافع هر دو:

نیمه گمشدتان را پیدا کنید 6

انسانی که فقط به دنبال خواسته های خودش است و توجهی به نفع جمع ندارد دیر یا زود انسانی تنها خواهد بود و یا اگر کسی در کنارش است قطعا او نیز به فکر منفعت و سود خود است و تلاش می کند از او چیزی بدست بیاورد.

دو نفری که قرار است باهم ازدواج کنند و یک رابطه عاطفی و عاشقانه را شروع کنند باید به منافع همدیگر احترام بگذارند و حتی گاهی شاید لازم باشد به خاطر نفع فرد مقابلشان از نفع خود بگذرند، البته نه همیشه و نه از یک طرف.

اگر در یک رابطه هر کسی به فکر منافع خودش باشد و نفع دیگری را در نظر نگیرد، قطعا یک زندگی پر از دروغ و خیانت را تجربه خواهد کرد. زیرا کسی که به فکر منفعت خود است باعث ناراحتی و اذیت کردن دیگران می شود و منافع افراد دیگر را زیر پا می گذارد.

نیمه گمشدتان را پیدا کنید 6

به عنوان مثال فرض کنید یک زوج می خواهند به مسافرت بروند و یکی از آنها بدون توجه به خواسته ها و منفعت و نیاز های طرف دیگری با تصمیم و رای خود می گوید که به فلان جا برویم و اصلا به علاقه و خواسته طرف مقابل توجه نمی کند.

این اتفاق شاید برای بار اول و دوم هیچ مشکلی پیش نیاورد ولی اگر این موضوع بارها تکرار شود و فقط به خواسته خودش توجه کند، باعث می شود که بین آن دو نفر ناراحتی ای پیش بیاید و اگر باز ادامه دار بشود ممکن است به جدایی ختم شود.

پس دو نفری که نیمه گمشده هم هستند، سعی می کنندکه به منافع هم احترام بگذارند و حتما به هم توجه کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.