نیمه گمشدتان را پیدا کنید 11

نیمه گمشدتان را پیدا کنید ۱۱

نیمه گمشدتان را پیدا کنید 11

در مقاله اول در رابطه با اینکه منظورمان دقیقا از نیمه گمشده چیست صحبت کردیم و در ادامه به موضوع دیگری از سری مقالات “نیمه گمشده” می پردازیم.

این مقاله آخرین مقاله سری نیمه گمشدتان را پیدا کنید می باشد. امیدوارم که از این سری از مقالات استفاده لازم را برده باشید و بتوانید با این مطالب نیمه گمشدتان را به خوبی پیدا کنید و ارتباط صمیمی و عاطفی مناسبی داشته باشید.

موقعیت شناسی کنید:

نیمه گمشدتان را پیدا کنید 11

نمیه کمشده شما کسی است که بتواند موقعیت هایی که پیش می آید را به خوبی شناسایی کند و رفتار متناسب با آن را داشته باشد.

فرض کنید همسرتان به سرکار خود رفته است و در یک جلسه کاری ای می باشد که نمی تواند به هیچ عنوان با کسی در ارتباط باشد و باید تمام حواس و توجه خود را به قراری که دارد بدهد تا بتواند یک قرار داد خوبی را امضا کند.

نیمه گمشدتان را پیدا کنید 11

در این حالت اگر شما با او تماس بگیرید و او نتواند پاسخگوی شما باشد چه رفتاری از خود نشان می دهید؟ آیا می گویید به شما بی توجهی کرده است یا درک می کنید که الان در موقعیتی قرار دارد که نمی تواند صحبت کند و بعد از جلسه حتما فرصت صحبت با شما را خواهد داشت، یا برعکس این موضوع، فرض کنید که همسرتان برای رسیدن به یک قرار کاری بسیار عجله دارد و باید کاری را انجام دهد و نمی تواند به شما در کارهای خانه کمک کند آیا او را درک می کنید و به او کمک می کنید تا به خواسته اش برسد یا خیر؟

کسی می تواند نیمه گمشده شما باشد که موقعیت های مختلف را درک کند و فضای امن و دوست داشتنی را برای شما ایجاد کند. شما هم تلاش کنید که موقعیت های مختلف همسرتان را درک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *