نیمه گمشدتان را پیدا کنید 10

نیمه گمشدتان را پیدا کنید ۱۰

نیمه گمشدتان را پیدا کنید 10

نیمه گمشدتان را پیدا کنید ۱۰ : در مقاله اول در رابطه با اینکه منظورمان دقیقا از نیمه گمشده چیست صحبت کردیم و در ادامه به موضوع دیگری از سری مقالات “نیمه گمشده” می پردازیم.

نیمه گمشدتان را پیدا کنید 10

گاهی وقتا ممکن است برایتان پیش آمده باشد که بی حوصله شده باشید و یا از چیزی ناراحت باشید و مایل به صحبت کردن با هیچکس نباشید. در این مواقع همسرتان چه رفتاری نشان می دهد؟

یا برعکس این موضوع، همسرتان به دلایلی بی حوصله است و یا ازچیزی ناراحت است و تمایلی به صحبت با هیچکس حتی شما را ندارد، در این حالت شما چه برخوردی با او می کنید؟

اکثر زوج ها نمی توانند چنین شرایطی را درک کنند و فکر می کنند که چون آنها زوج هستند باید همیشه با هم باشند و همیشه حالشان در کنار هم خوب و خوش باشد. اما این اشتباه است و باید زوجین بدانند که همیشه قرار نیست که همه چیز خوب باشد و گاهی حالمان ممکن است بد باشد و حوصله هیچ کسی را نداشته باشیم.

باید شرایطی که پیش می آید و مهم هستند را هر دو نفر درک کنند و رفتار مناسب با آن شرایط را ازخود نشان دهند. باید شناخت کافی از هم داشته باشند تا در شرایط متفاوت رفتار های متفاوت و درست را داشته باشند.

نیمه گمشدتان را پیدا کنید 10

در مثال قبل وقتی که متوجه شدید همسرتان نیاز به تنهایی دارد و می خواهد که مدتی را تنها باشد و با کسی صحبت نکند باید شرایط او را درک کنید و بگذارید تنها باشد و با او صحبت نکنید تا کمی حال بهتری پیدا کند.

بنابراین فردی را پیدا کنید که شرایطتان را درک کند و رفتار مناسب حال شما را پیاده سازی کند. اگر فردی چنین شرایطی را دارد احتمالا می تواند نیمه گمشده شما باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *