نشانه های روابط سالم 5

نشانه های روابط سالم ۵

نشانه های روابط سالم 5

همه انسان ها خواهان یک رابطه سالم هستند و می کوشند تا بتوانند رابطه سالمی با همسر خود داشته باشند، اما راه های شناخت این رابطه سالم و به عبارت دیگر نشانه های اینکه یک رابطه سالم است چیست؟

ما در سری مقالات نشانه های روابط سالم به این نشانه ها می پردازیم.

هر دو نفر از رشد و پیشرفت یکدیگر لذت می برند:

 

نشانه های روابط سالم 5

خیلی از انسان ها وقتی که موفقیت فرد دیگری را می بینند ناراحت می شوند! ناراحت می شوند که می بینند فردی به پیروزی ها و موفقیت های زیادی دست پیدا کرده و در راستای زندگی کاری و شخصیش پیشرفت داشته است.

این ناراحتی دلایل مختلفی دارد، گاهی بخاطر این است که خود را با او مقایسه می کند و می گوید او رشد کرده، چرا من نکرده ام. گاهی هم بخاطر این است که آن فرد را از نظر خودش لایق موفقیت نمی بیند.

شاید این افراد را در اطراف خود دیده باشید. این افراد همان هایی هستند که وقتی فردی را در یک ماشین مدل بالا می بیند بلافاصله شروع می کند به ناسزا گفتن و دزد خطاب کردن آن فرد. این افراد اگر بتوانند هر کاری می کنند تا او را از آن جایگاهی که دارد به پایین بکشانند.

افرادی که زندگی مشترکی را راه می اندازند و این عادت بد را دارند، در زندگی خود نیز این روند را ادامه می دهند. در کارهای خود نه تنها کمک نمی کنند که طرف مقابلشان به موفقیت برسد و پیشرفت کند بلکه گاهی مانع این اتفاق هم می شوند.

نشانه های روابط سالم 5

شاید بگویید که مگر می شود که فردی نخواهد همسرش رشد کند و به موفقیت برسد؟ در واقع هیچکس نیست که نخواهد همسرش موفق شود. اما اینکه از موفقیت و رشد همسر خود ناراحت می شود بخاطر همان دلایلی است که نسبت به افراد غریبه دارد و در درونش نهادینه شده است که باید آن را حل کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *