مهارت های لازم قبل از ازدواج – بخش ۳

15

مهارت های لازم قبل از ازدواج ۳

مهارت های لازم قبل از ازدواج 3

 

مهارت های لازم قبل از ازدواج ۳: در مقاله های قبلی به اهمیت بدست آوردن مهارت های لازم قبل از ازدواج و مهارت هایی که باید بدست بیاوریم پرداختیم و در این مقاله به ادامه این سری از مقالات و یکی دیگر از این مهارت ها می پردازیم.

ابراز محبت کردن:

مهارت های لازم قبل از ازدواج 3

 

شاید برایتان سوال ایجاد شود که مگر محبت کردن و ابراز احساسات هم مهارتی است که باید آن را بیاموزیم؟ باید بگویم که متاسفانه خیلی از افراد جامعه به این موضوع آگاه نیستند که همه احساسات و ابراز کردن آن ها مهارتی است که باید یاد بگیریم تا بتوانیم درست و با تاثیر گذاری بالا آن را انجام دهیم.

خیلی از افراد هستند که ظاهراً از همه نظر همه چیز نرتب و درست است، شغل خوب، تحصیلات بالا و از نظر شرایط مالی و رفاهی در وضعیت خوبی قرار دارند اما چون مهارت ابراز احساسات و درک طرف مقابل را ندارند بعد از مدتی در زندگی به مشکلاتی می خوردند و زندگیشان با چالش های جدید رو به رو می شود و خیلی از این افراد هم رابطه یشان به پایان می رسد.

توانایی ابراز محبت و صمیمیت یکی از نشانه های بلوغ فکری و شخصیتی است که باید قبل از ازدواج بدست بیایید. اگر شما هم در ابراز محبت و صمیمیت احساس ناتوانی یا بی توجهی در خودتان می کنید حتما باید این مهارت را فرا بگیرید.

یکی از دلایلی که ممکن است این مهارت را یاد نگرفته باشید و نتوانید به خوبی ابراز احساسات و صمیمیت بکنید گرفتار شدن به تله های شخصیتی یا همان طرحواره است. برای اینکه از این موضوع آگاه شوید از طریق لینک زیر تست طرحواره ها را انجام دهید و برای من بفرستید تا با کمک هم به حل آن ها بپردازیم و از این تله ها رها شوید و در نتیجه آن بتوانید خیلی راحت و البته اصولی ابراز احساسات و صمیمیت کنید.

تست طرحواره

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.