عشق و قواعد آن ۳

580

عشق و قواعد آن ۳

عشق و قواعد آن 3

 

 

قاعده اول که همان خودشناسی است، هر فرد باید نیازها و علایق و خواسته هایش را بشناسد ، نقاط قوت شخصیتیش را بداند و به نقاط ضعف خود آگاه باشد و برای رفع آن ها تلاش کند.

برای همین خودشناسی، وگ می توانید در همین سایت طرحواره ( www.tarhvare.com ) کتاب جرینگ را تهیه نمایید و تست طرحواره را اجرا نمایید و نتیجه اش را برای من در تلگرام به شماره

۰۹۱۲۰۳۲۶۹۹۸ بفرستید که راهنمایی های لازم انجام بشود.

 

دانلود کتاب نگار رضوی

 

قاعده  دوم درک متقابل است، بدانید همانطور که شما نیازها، ایده آل ها، خواست ها، نقاط قوت و نقاط ضعفی دارید، طرف مقابلتان هم انسان است و تمام این ها را دارد، اما الزاما مشابه شما نیست.

مثلا شاید نیاز شما برای دوست داشتن و دوست داشته شدن خیلی بیشتر از طرف مقابلتان باشد و نیاز ایشان به پیشرفت و موفقیت های کاری خیلی بیشتر از شما باشد.

بنابر این باترکیب دو عامل یعنی خود شناسی و درک مقابل می توانید به این نتیجه برسید که اصلا ادامه و ماندن در این رابطه ای که شروع کرده اید می توانید به شادکامی و روابط عاشقانه برسد یا هر چه زود تر باید بگویید:    تو را بخیر و ما را به سلامت!

قاعده سوم شناخت و باور حقوق انسانی است، این شناخت شما را هم متوجه حقوق خودتان می کند بدون اینکه احساس کنید خودخواه هستید، .هم متوجه حقوق طرف مقابلتان و دیگران به طور کلی.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.