شاد کردن همسر را یاد بگیرید!

685

شاد کردن همسر خیلی متفاوت با شاد کردن دیگران نیست.اما طبیعتاً فرق هایی در آن وجود دارد. ضمن اینکه برخی اصلاً شاد کردن دیگران را بلد نبوده و خود نیز از آن بی اطلاع هستند. کافیست کمی فکر کنید؛ آیا میتوان سالها با کسی زندگی کرد و گهگاهی او را شاد نکرد؟ حتماً پیش میاید که فرد ندانسته همسرش را ناراحت کند. این چیزی نیست که بلد بودن بخواهد. اما شاد کردن یاد گرفتنی است و در رابطه زناشویی مهم است. در واقع یکی از پیش نیازهای رابطه عاطفی شاد کردن همسر است.

شاد کردن همسر

 

اهمیت شاد کردن همسر

 

یکی از رازهای مهم زندگی و داشتن رابطه خوب و دراز مدت رسیدگی کردن و توجه به آن رابطه است. از طرفی یکی از راه های مهم و اساسی رسیدگی کردن به رابطه، ایجاد لحظات شاد و خوشحال در کنار هم می باشد. همانطور که در مقدمه گفتیم، شاد کردن همسر در طی سالها زندگی امری ضروریست. چراکه زندگی زناشویی طولانی بوده ونیاز لحظات شاد دارد.

برای شاد کردن همسر و اینکه بتوانید یک لحظه شاد و جذاب ایجاد کنید، سعی کنید همسرتان را در برخی مواقع غافلگیر کنید و برای او هدیه بخرید. یا یک حرکتی که می دانید او را هیجان زده می کند انجام دهید. با این کار می توانید یک لحظه رویایی برای هردویتان بسازید.

 

می توانید با هم به گردش روزانه بروید و لذت ببرید و خاطرات جذاب و دوست داشتنی بسازید. شاید این دغدغه برای شما وجود داشته باشد که در این وضع اقتصادی یا شرایط کاری الان که دغدغه ما شاد کردن همسر یا پیک نیک نیست. برای این دغدغه دو موضوع را باید بیان کنم:

یکی اینکه اگر حاضر نیستید برای استحکام و شادی رابطه خود هزینه کنید و وقت بگذارید، چرا اصلاً این رابطه را ادامه می دهید؟ مگر نه اینکه کنار هم هستید تا با هم خوش بگذرانید و احساس آرامش داشته باشید؟

دومین نکته این است که لزوماً نیاز نیست برای پیک نیک رفتن و خوش گذراندن خرج های زیادی بکنید، شاید یک پیاده روی ساده با همسرتان بتواند به طور کامل در شاد کردن همسر شما کافی باشد.

شاد کردن همسر

چگونگی شاد کردن همسر

معمولاً کمتر کسی همیشه دنبال تفریحات گران قیمت است مگر اینکه موقعیتش را داشته باشد. شاد کردن همسر ارزان ترین کار دنیاست. خیلی از زوج ها فکر میکنند برای شاد کردن همسر باید کار خاصی بکنند. حتی گاهی پیش میاید که فرد برای تدارک موقعیتی خاص برای ایجاد لحظات شاد تلاش زیادی میکند اما آنچنان که انتظار دارد نمیتواند همسر خود را شاد کند.

این برمیگردد به شناخت همسر. طبیعتاً اگر کسی همسرش را خوب بشناسد، در شاد کردن او نیز موفق خواهد بود. با کمی تفکر همه به این نکته پی میبرند که شاد کردن گاهی اوقات نه به زمان زیادی احتیاج دارد و نه به هزینه ای. کافیست کار درست را در زمان درست انجام دهید.

اینکه بخواهید گل بخرید، سورپرایز کنید، کادو بخرید، به رستوران بروید و یا هر کار دیگری بکنید، به خودتان بستگی دارد. این مقاله برای پیشنهادات مختلف درمورد شاد کردن همسر نیست. تنها نکته مهم این است که باید شاد کردن را بلد بود و گهگاهی اجرا کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.