دوره توانمندسازی چیه و برای چه افرادی مناسبه

به طور خلاصه، دوره توانمندسازی به شما این امکان را میدهد که توانمندی ها و استعدادهای خود را آشکار سازید.

هر فردی در زندگی خود به دنبال اهداف خاصی بوده و خواستار رسیدن به موفقیت است.

مشکلات متعددی در این راه وجود دارد که همه ما از آنها اطلاع داشته و با آنها رو به رو شده ایم. در نهایت اکثر افراد سردرگم و ناامید میشوند و در آن مرحله میمانند و چه بسا مشکلات دیگری به سراغ آنها بیاید.

چرا خودشناسی ؟ ؟ ؟

اما لازمه رسیدن به اهداف، رویاها و موفقیت، شناخت کافی از درون خود، توانمندی ها و استعدادهای خود است. اغلب افراد به دلیل نداشتن شناخت کافی از توانمندی های خود، میان انتخاب ها و تصمیم های مختلف سردرگم میشوند و در نهایت بدترین گزینه ممکن را انتخاب میکنند.

این دوره برای چه کسانی مفیده

این دوره برای تمام افرادی مناسب است که میخواهند در زندگی به معنی واقعی کلمه فعال و موفق باشند. به خصوص افرادی که نمیخواهند به یک حقوق ناچیز تکیه داشته باشند و خواستار موفقیت های مالی هستند، میتوانند از این دوره بهره بسیار ببرند.

در این دوره، تمام توانمندی هایی که برای رسیدن به موفقیت نیاز است، معرفی شده و آموزش داده میشوند و در نهایت این توانمندی ها تقویت میشوند.

اگر فرد تمام آموزش های این دوره را با جدیت و تلاش پیگیری کند، شروعی پر قدرت در تمام جنبه های زندگی خواهد داشت.

برای شروع دوره کافیست فرد خواستار تغییر خود بوده و همچنین دارای اهداف و رویاهایی باشد. چراکه تمام آنچه که برای موفقیت نیاز است، در درون انسان وجود دارد و این تنها خواست اوست که میتواند شروع کننده تغییر باشد.

 

قبل از شروع دوره تمام متقاضیان در جلسه مشاوره شرکت خواهند کرد. هدف از جلسه مشاوره تشخیص افرادی است که عملاً مشتاق به تغییر هستند و حوصله، زمان و انرژی لازم را برای دوره خواهند گذاشت .

  • توضیح مختصر در این باره